O firmie

PRODUCENT SAMOCHODOWYCH SIEDZEŃ SPORTOWYCH

MIRCO

Nasza Firma mieści się w Skoczowie (woj. śląskie). Działamy na rynku od 1995 roku. W ciągu tych lat zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie wielu Klientów. W Naszej ofercie znajdują się rajdowe, sportowe oraz klasyczne fotele – od modeli typowych po modele bardzo ekskluzywne. Wyroby Nasze charakteryzują się wysoką jakością, ciekawym wzornictwem oraz perfekcyjnym wykonaniem. Jesteśmy otwarci na propozycje i preferencje zamawiających, również w zakresie własnych indywidualnych wzorów. Oferujemy również możliwość wykonania nadruków z logiem firmy, imieniem i nazwiskiem lub dowolny inny znak. Naszą ofertę co roku wzbogacamy o nowe wyroby, nawiązujące do aktualnych trendów. Nasze fotele wykonane są laminatów poliestrowo – szklanych, cechujących się dużą wytrzymałością, zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W produkcji obić bazujemy na najlepszych materiałach- welurach, wysokogatunkowych skórach naturalnych oraz tworzywach skóropodobnych w pełnej gamie kolorystycznej.

PRODUKCJA OD PODSTAW W polsCE

Począwszy  od etapu koncepcyjnego fotela, poprzez wykonanie form i cały cykl produkcyjny (laminowanie, szycie, tapicerowanie) – każdy etap produkcji wykonywany jest w Polsce w naszej firmie, co zapewnia pełną kontrolę nad procesem produkcji i najwyższą jakość.

JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Jakość i bezpieczeństwo naszych foteli potwierdzają badania prowadzone w ośrodkach testowych DEKRA. Pozytywne wyniki testów dynamicznych i statycznych umożliwiły uzyskanie wielu produktom MIRCO homologacji FIA, która umożliwia  udział w zawodach na różnych szczeblach – od rajdów okręgowych, aż po mistrzostwa świata.

Co roku jesteśmy obecni na wielu prestiżowych targach samochodowych, umożliwiając klientom zapoznanie się naszymi produktami i sprawdzenie indywidualnego dopasowania fotela.

 

Nasze fotele sprzedawane są niemal we wszystkich krajach Europy. Znaleźliśmy uznanie wśród takich firm jak; BPS-racing, GSM-motorsport, Motorsport-tools, Rallyshop.se,  Bjork Motorsport,  Farkas Tent a także QSP. 

 

Nasze produkty znajdują zastosowanie począwszy od rajdów amatorskich, okręgowych czy mistrzostw Polski po wyścigi samochodowe w kraju i Europie.